İlbet Üyelik Açma

İsteyen herkes, istediği zaman kendi inisiyatifi ile birlikte, bu kaçak iddaa sitesi üzerinden ilbet üyelik işlemini gerçekleştirebilir. Yetişkinlere hizmet veren resmi bir site olduğunu unutmayın. Bu yüzden 18 yaşında iseniz ya da 18 yaşın üzerinde bulunuyor iseniz, hesap açmanız yani hesap için başvuru yapmanız gerekecektir.

İlbet Üyelik Bilgileri

Nasıl üye olacaksınız? İlbet giriş işlemi, ana ekrandaki kayıt ol butonunun seçilmesi gibi işlem basamakları bulunmaktadır. Bunlar basit işlemler olmak ile birlikte, 5 dakikanızı alacaktır. Peki ilbet üyelik bilgileri olarak talep edilecekler nelerdir? Endişelenmeyin, TC kimlik numarası ya da anne kızlık soyadının belirli harfleri gibi yüksek güvenlik derecesine sahip herhangi bir bilgi talep edilmez, basit bilgiler talep edilir. Tabi ki bunun içerisinde adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, ülke, şehir, adres bilginiz, elektronik posta adresiniz, cep telefonu numaranız, kullanacağınız para birimi ile birlikte tercih edeceğiniz dil seçeneği gibi bilgiler bulunmaktadır.

İlbet Üyelik İçin Bilgi Vermek Güvenli mi?

Peki bu tip bilgileri paylaşacaksınız, ilbet üyelik için bilgi vermek güvenli mi? Şöyle anlatalım, başvuru belgesine yazdığınız her türlü bilgi, müşteri hizmetleri tarafından alınır, incelenir. Daha sonra hesabın onaylanması ile birlikte tüm bilgiler, veri tabanında kayıt altında tutulur. Veri tabanında şifreleme programları ya da teknolojik koruma sistemleri ile güvence altına alınır. Bu bilgilerin herhangi bir kişi, kurum ya da kuruluşa aktarılması mümkün müdür? Bu konuda da site kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında hazırlanmış olan gizlilik politikası bölümünü devreye sokmaktadır. Gerçek kişiliklere, tüzel kişiliklere, internet ortamına, hesap açmış şahısların hesap bilgilerinin ya da kişilik bilgilerinin paylaşılmadığı, aktarılmadığı ve bu konuda yasal açıdan garantörlük verildiği ifade edilmiştir.

İlbet Üye Olmak Kaç Para?

Her ne kadar böyle bir şey mümkün olmasa da, bu konuyu açıklayalım ve netliğe kavuşturalım. İlbet üye olmak kaç para? Bahsettiğimiz gibi üye olmak için para ödemezsiniz. Başvuru belgesini bedava açarsınız. Başvuru belgesini bedava doldurur, gönderirseniz, yine ücretsiz bir şekilde aktivasyon linki alır, hesabı aktif hale getirir, kullanmaya başlarsınız. Para yatırdıktan sonra, üyelik ücreti keser mi? Böyle bir uygulamada yoktur. Abonelik ücreti kesmez, üyelik ücreti kesmez, hizmet bedeli tahsil etmez.

İlbet Üyelik İşlemi Ne Kadar Sürer?

Kısaca ilbet üyelik işleminde geçecek süre hakkında bilgi verelim. İlbet üyelik işlemi ne kadar sürer? Şöyle anlatalım, önce siz giriş işlemini yapın. Üyelik başvuru belgesini açın, doldurun, doğruluğunu gördükten sonra, en altta yer alan kayıt ol butonuna basın. Siz bu kayıt ol butonuna bastığınız andan itibaren, inceleme işleminin yapılması, onay verilmesi ve aktivasyon linkinin gönderilmesi arasında geçecek süre, yaklaşık 5 dakika civarında bulunacaktır.